Categories: Bulbs & Lamps
The Panasonic ET-LAE900 Projector Lamp is an original replacement for the Panasonic PT-AE900 and Panasonic PT-AE900U projectors.
| Code | ET-LAE900 |
| Application | Projector Lamp |
| Watts | 130 W |
| Type | UHM |
| Average Life Hours | Up to 2000 hours |
| Warranty | 30 day |
| Package Weight | 1 lb |
| Box Dimensions (LxWxH) | 7.1 x 6.1 x 6.1" |
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Please login to write review!
Looks like there are no reviews yet.